top of page

15 grudnia 2022 zapamiętamy na długo!

Zaktualizowano: 1 sty 2023


Dzisiejszy dzień był zwieńczeniem całego roku oraz naszej ogólnopolskiej akcji pt. Listy Marzeń do św. Mikołaja! Oj było tych listów sporo. Jak pamiętacie , na początku listopada, dzieciaki i nasza młodzież z Bożej Krówki pisała listy do św. Mikołaja. Każdy, kto chciał, mógł sobie zarezerwować list, lub listy. Nasi Mikołajowie już na początku listopada wypatrywali Listów Marzeń. Są już stali Mikołajowie, którzy mają swoje ukochane dzieci i każdego roku wybierają list tego samego dziecka (Zosia Kluseczka i jej Pani Mikołajowa). Tak tak, zawiązały się już przyjaźnie pomiędzy dziećmi, a Mikołajami.

Są Mikołaje, którzy żałują, że zostały tylko 2 ostatnie listy, bo się zagapili, a chcieli zarezerwować więcej! ( nasza p. Kasia ). Do grona Mikołajów i Mikołajek dołączyło sporo nowych osób, którzy po raz pierwszy wcielili się w św. Mikołaja i wywołali radość u dzieci.

Każdy św. Mikołaj zasłużył na wielkiego buziaka i szczere "dziękuję". Jesteście cudowni!

Do naszego spotkania przygotowywaliśmy się od paru tygodni. Zaprosiliśmy nie tylko członków Stowarzyszenia, dzieci i ich rodziny, ale i wszystkich, którzy zarezerwowali listy. Wiadomo, że jak ktoś mieszka bardzo daleko od Chojnic, to był z nami mentalnie, ale osoby z okolicy zjawiły się na spotkaniu. Niektórzy żałowali, bo akurat mieli pracę, czy pilne sprawy w tym czasie ( nie martwcie się, mamy nadzieję na spotkanie w następnej edycji, czyli za rok). Przyszedł do nas prawdziwy św. Mikołaj (czy to był wujek Darek?- tego nie wie nikt ;) i wręczał przepięknie zapakowane prezenty.

Jak bardzo potrzeba nam takich spotkań, pogawędek, uśmiechu, pobycia razem przy stole...

Wszystkim: i Mikołajom, i rodzicom i dzieciom bardzo dziękuję za obecność. Dobrze, że jesteście!

22 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page