top of page

Ignaś wypoczywa i zarazem rehabilituje się w górach ♥️

Nasz cudowny synek nawet jak wypoczywa, to nie może zapomnieć o rehabilitacji.

Jesteśmy w pięknym miejscu, na górze Bucze w miejscowości Górki Wielkie. Przyjechaliśmy tu po zdrowy oddech i po relaks. Ignaś jest tu z trójką swojego przybranego rodzeństwa.

Długo jechaliśmy pociągiem, bo aż 9 godzin, ale wszyscy byli niezwykle zadowoleni. Nawet mały Sebcio nie rozrabiał i jest najmłodszym uczestnikiem turnusu.

Okolica jest piękna.

Stacjonujemy w Ośrodku Reabilitacji Bucze w budynku dla matki z dziećmi. Cała rehabilitacja dzieci finansowana jest przez NFZ.

Mamy bardzo dobre warunki (2 pokoje, w każdym łazienka), pyszne domowe jedzenie i przemiły personel. Panie pielegniarki i panie lekarki są tu z powołania. Miłe, rzeczowe i sympatyczne. Bardzo cierpliwe. Wyobraźcie sobie, że Ignacy, ktory nie otwiera nikomu ust do badania gardła, ulubił sobie jedną p. dr Marię i jej pozwala się badać, osluchiwać i w ogóle sam siada na krzesełko i podciąga bluzkę, otwiera usta. Szok!

Nie obyło się bez komplikacji, gdyż przez 3 dni Ignacy miał ponad 39 stopni temperatury. Ale już jest dobrze.

Chcemy jak najwięcej korzystać z zimowej aury, a ta dopisuje - śnieżek sobie tu pada od paru dni i jest biało. Za chwilę idziemy na sanki.

Przy okazji bardzo proszę o pamięć o 1,5% przy Państwa rozliczeniach PIT.

Bardzo potrzebne jest to wsparcie, gdyż bez Państwa pomocy, nie damy rady udźwignąć prywatnych typowo wyczynowych turnusów rehabilitacyjnych.


Wystarczy wpisać

nr KRS 0000283567

I cel szczegółowy: dla Ignasia


Już teraz wszystkim z serca dziękuję.
75 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1% szok!

Hozzászólások


bottom of page