top of page

Zakończenie akcji pt. Listy Marzeń do Świętego Mikołaja!

Zaktualizowano: 19 gru 2020


Drodzy Przyjaciele naszego Stowarzyszenia, wszyscy Darczyńcy!

Z radością informujemy, że pierwsza historyczna akcja świąteczna pt. Listy Marzeń do św. Mikołaja została zakończona olbrzymim sukcesem!

Wszystkie dziecięce listy zostały zarezerwowane przez naszych Mikołajów z całej Polski, a nawet z zagranicy (z Wielkiej Brytanii, czy z Rumunii).

Przez obostrzenia będziemy przekazywać prezenty indywidualnie w dniu 22 grudnia tj. we wtorek w godzinach od 11.00 - 13.00 w siedzibie Stowarzyszenia na ul. Kościuszki 1.

Wszystkich proszę o dostosowanie się do tych godzin, gdyż jest to już czas przygotowań się do Świąt Bożego Narodzenia i każdy z nas ma wiele obowiązków domowych.

Do wszystkich osób, które zarezerwowały listy wysłaliśmy piękne życzenia świąteczne. Mamy nadzieję, że się spodobają. Przy ich tworzeniu pomagały dzieci (doradzały :)

Proszę zaglądać do bloga, gdyż wstawimy zdjęcia dzieci z prezentami, to będzie gest w stronę wszystkich Mikołajów, którzy są z nami!


A póki co z radością oczekujmy Pana w tym odmienionym i trudnym czasie covidowym, który utrudnia normalne relacje międzyludzkie, który wywołuje strach. Nie dajmy się tej fali ponieść! Wstawiam piękną pieśń, która dotyka serca i wzbudza zadumę i pozwala na chwilę zatrzymania się w naszym zabieganiu.
81 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page