top of page

Rozpoczynamy nowy projekt pt. Listy marzeń do św. Mikołaja


Listy Marzeń do św. Mikołaja piszą dzieci z naszego Stowarzyszenia oraz ich młodsze rodzeństwo, które zazwyczaj jest w cieniu choroby swojego brata, czy siostry.

W tym roku przez pandemię wszystko wygląda inaczej. Nie będziemy mieć wspólnego spotkania Mikołajkowego w gronie wszystkich dzieci, które są pod opieką Stowarzyszenia. Wraz z rodzicami wymyśliliśmy pilotażowy projekt pod nazwą: Listy Marzeń do Świętego Mikołaja!

Mamy nadzieję, że znajdą się osoby chętne, które wybiorą sobie list i spełnią marzenie dziecka. Dzieci same lub z pomocą rodziców pisały te listy (na kilka jeszcze czekamy).

W listach opisują, co chciałyby otrzymać. Ustaliliśmy limit prezentu, który mieści się w granicy 130zł (a jeśli Elf Pomocnik chce, to może coś od siebie dołożyć, tu już nie będziemy wnikać).

Po kliknięciu w przycisk Rezerwuję list nr pokaże się opis, co zrobić dalej.

Zatem Święty Mikołaju, prosimy szykuj swoje Elfy i niech biorą się do czytania marzeń naszych dzieciaków. Akcja trwa do 13 grudnia 2020.

101 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


bozakrowka
bozakrowka
Nov 30, 2020

Mamy informację, że nasza akcja jest już znana na Księżycu! Zostało już tylko kilka listów do zarezerwowania. Przekazujmy info znajomym. Dzieci będą miały frajdę. Zapomną o chorobie.


Like
bottom of page