top of page

W pocie czoła rodzi się sprawność...

Zaktualizowano: 9 maj 2022


Drodzy Przyjaciele naszej rodziny,

Ignacy wraz z dwojgiem swojego rodzeństwa zastępczego od tygodnia w pocie czoła walczy o swoją sprawność w Ośrodku Rehabilitacji Neuron w Małym Gacnie

Będziemy tu do 7 maja 2022.

Niestety, po konsultacji z lekarzem specjalistą już wiemy, że czeka nas kolejny zakup ortez stopowo-goleniowych i specjalnych butów do ortez, zakup specjalnego krzesełka do siedzenia z uwagi na hiperlordozę oraz zakup gorsetu.

Wszyscy terapeuci chwalą nasze dzieci za postępy, a zwłaszcza Ignasia, który nawet próbuje wypowiadać swoje pierwsze słowa! Pomagają nam w tym zajęcia z neurologopedą, pedagogiem oraz mikropolaryzacja mózgu.
Jeśli chodzi o sytuację związaną z rozwojem ruchowym, który nam kuleje oraz z nadwrażliwością sensoryczną, to pomagają nam zajęcia na sali, gdzie Ignaś ma terapię medek (bardzo dla niego trudne są te zajęcia, bo uczą koordynacji w przestrzeni, stabilizacji i równowagi. Terapię Si oraz kynoterpię (na poprzednim turnusie tak bardzo bał się pieska, że płakał, a teraz sami zobaczcie jaki postęp).


We wrześniu br. mamy już zaklepany następny turnus w Neuronie, dlatego bardzo prosimy, żeby nas wesprzeć finansowo poprzez zbiórkę na Siepomaga.pl

oraz można kupować lub wystawiać na rzecz Ignasia na Allegro


Nasz Ignaś, Zo, Osiu i Malutka wymagają specjalistycznego wsparcia. Bez pomocy z zewnątrz nie damy rady uzbierać na 3 turnusy usprawniające. Koszt 1 turnusu jest już wyższy, niż zakładał kosztorys (wszystko poszło w górę) - 3tys.otrzymamy z PFRON jednorazowo w roku.

Więc widać jakie koszty są na jedno tylko dziecko z opiekunem. Kosmos!


Bardzo zachęcam do udziału w tych licytacjach. Można samemu coś wystawić, można coś kupić, można wspomóc przez zakup cegiełki >>>> kliknij
Bardzo proszę o udostępnianie zbiórki Ignasia na swoich stronach www, na FB i na innych portalach społecznościowych. Niech ta zbiórka pójdzie w świat!

ZA KAŻDĄ , nawet drobną wpłatę, z serca dziękuję.

11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page