top of page

Koncert Charytatywny w Klubie Etap


Dzień 15 grudnia 2007 roku będzie jeszcze długo gościł w pamięci fanów rocka i hardcore. Muzyka świdrująca każdą komórkę ciała, mocne głosy wokalistów, ścisk, tłum, pot i wyzwalający taniec, to wszystko za sprawą dwóch kapel: Livestock i One Foot Japan, które zagrały charytatywnie w klubie Etap dla Szymka. Pierwszy zagrał Livestock, który dał z siebie maksymalnego powera - ściany dygotały w Etapie. Potem była przerwa na licytację fantów. Ludzie przygotowali się do udziału w licytacji i nie szczędzili pieniędzy na podbijanie ceny.

Jako pierwsza została sprzedana bombka ręcznie malowana, a najwyższą cenę zaoferował za nią Piotr Kłosowski, który również zakupił maskotkę Livestock - Murzyna w moro.

Atmosfera licytacji była gorąca, podnosili ją sami muzycy, którzy prześcigali się w słowach zachęty dla licytujących. Licytowano również duże zdjęcie w antyramie przedstawiające Kościół przy Kozim Mostku w Sworach. Zdjęcie przekazał nam p. Prochowski – członek Stowarzyszenia Fotografików Aberracja. Wylicytował je Leszek Mazur (muzyk i gitarzysta chojnicki), wykazał się sercem i przekazał fant do ponownego licytowania.

Drugim szczęśliwcem okazał się Rafał Zabrocki - szef Etapu. Nie zabrakło akcentów dziennikarskich podczas licytacji - Radek Osiński wylicytował kalendarz na 2008 rok , na którym są m.in. dzieci ze Stowarzyszenia Boża Krówka, a Michał Piepiorka - świnkę Chrumkę. Zlicytowany profesjonalnie przez Bartka Koniecznego misiek trafił do Leszka Gatz z zespołu One Foot Japan, a łoś ze świąteczną skarpetką do Roberta Labenc z Livestock. Płytka z podziękowaniem od Szymka i z autografami wszystkich muzyków z Livestock trafiła do Michała Karpiaka. Po licytacji zagrał One Foot Japan z mocnym ostrym i pełnym ekspresji wokalem. Poderwali ludzi do tańca. A kto nie miał miejsca... Cierpiał. Dla wszystkich, którzy licytowali, a nie mieli szczęścia wygrać, już dzisiaj zapowiadam imprezę: Mecz Futsal Samorządowców na Hali w Parku Wodnym dn. 30 stycznia 2008r. Będą również licytacje przeznaczone na dzieci z nowotworem ze Stowarzyszenia Boża Krówka. Muzykom, szefowi Etapu i wszystkim, którzy przyczynili się w jakimkolwiek stopniu do wczorajszej imprezy serdecznie dziękuję.

prezes Bożej Krówki Aleksandra Czapiewska oraz mama Szymka Ewelina Wirkus

Zdjęcia z galerii Koncert w Etapie 2007

http://www.bozakrowka.org/?a=14&grupa=1


3 wyświetlenia0 komentarzy
bottom of page