ZADANIA

ZBIÓRKA NA TURNUSY REHABILITACYJNE DLA OLIWIERA

ur. 03.grudnia 2006

Zbiórka na Turnusy Rehabilitacyjne dla Oliwiera

Oliwier regularnie korzysta z turnusów rehabilitacyjnych, dzieki którym osiąga maksymalne sukcesy na miarę swoich możliwości w szkole i wśród rówieśników. Urodził się z Zespołem FAS i innymi czynnościowymi zaburzeniami rozwojowymi. Jest dzieckiem niepełnosprawnym od urodzenia. Wychowuje się w Rodzinie Zastępczej. Prawdopodobnie przez całe życie będzie potrzebował wsparcia drugiej osoby w samodzielnym funkcjonowaniu.

OLIWIER DZIĘKI REHABILITACJI ROBI POSTĘPY

Oliwier Kaminski

January 14, 2017

Zbiórka na wymianę leja dla Kamili

Kamila w wyniku wypadku straciła prawą nogę powyżej kolana. Dofinansowaliśmy jej nowoczesną protezę, jednakże co rok powinna mieć wymieniany lej mocujący na nowy, gdyż stary się "wyrabia" i powoduje dokuczliwy ból. 

 

WSPÓLNYMI SIŁAMI DAMY RADĘ POMÓC KAMILI

Kamila Kapłanowska

DSC07614.JPG

ur.17 czerwca 2018

Zbiórka na rehabilitację dla Ignasia

Ignaś regularnie korzysta z turnusów rehabilitacyjnych, dzięki którym w drugim roku życia zaczął stawiać swoje samodzielne kroki. Od urodzenia wychowuje się w Rodzinie Zastępczej. Ignacy choruje na Dziecięce Porażenie Mózgowe obustronne kurczowe. Nie rozwija się prawidłowo intelektualnie i ruchowo. Potrzebuje ostrej rehabilitacji i wsparcia drugiej osoby w samodzielnym funkcjonowaniu.

IGNAŚ BEZ REHABILITACJI STRACI SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

igi_small.jpg

Ignacy Georgiev

ur. 31 stycznia 2011

Zbiórka na leczenie i rehabilitację

Oliver urodził się z rozszczepem kręgosłupa. Dzięki rehabilitacjom i wsparciu wielu nieznanych osób chodzi samodzielnie! To wielki sukces i jego ciężka praca. Wymaga codziennej pielęgnacji przy cewnikowaniu, pampersowania, stałej kontroli wzroku. Jego jedyna czynna nerka też słabo pracuje. Wymaga częstych konsultacji medycznych i kosztownych rehabilitacji.POMÓŻMY OLIVEROWI 

Oliver Pik