top of page

Wsparcie od Fundacji Kienkeurig z Holandii


Albert Menheere jest dobrze znany chojniczanom, bo prowadzona przez niego fundacja Kienkeurig z Waalwijk w Holandii od lat pomaga mieszkańcom Chojnic, ale też stowarzyszeniom i instytucjom. Wśród nich jesteśmy my!

Nasi przyjaciele z Fundacji Kienkeurig z Holandii przekazali nam dar serca od organizacji zrzeszających się w Holandii na zakup artykułów medycznych i rehabilitacyjnych. Była to kwota 3718,35zł , natomiast my od siebie dołożyliśmy cząstkę i zrobiliśmy zakupy dla naszych Dzieci za łączną kwotę 4275,76zł.

Zakupiliśmy m.in.

*oczyszczacze powietrza z filtrami antybakteryjnymi i antywirusowymi, jonizujące powietrze i oczyszczające je z grzybów i pleśni- są niezmiernie przydatne dla dzieci z chorobami przewlekłymi

*ciśnieniomierze naramienne

*inhalator do inhalacji wziewnych

*urządzenia do pomiarów glukozy we krwi

*urządzenie do mierzenia saturacji krwi

*specjalne okulary korekcyjne do uprawiania sportu

*rower rehabilitacyjny Eliptical EL 100 do usprawniania kończyn dolnych i górnych

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc!

Wszystkie sprzęty zostały dzieciom wręczone zgodnie z zapotrzebowaniem podczas uroczystego Spotkania Wigilijnego w Restauracji Sukiennice dnia 20 grudnia 2017 roku. Było wiele radości i śmiechu, gdyż niespodziewanie odwiedził nas św. Mikołaj i przyniósł dodatkowe słodke prezenty. I tu gorące odziękowania ślemy bezpośrednio dla Fundacji Kienkeurig z Holandii, która zasponsorowała piękne słodkie paczki dla dzieciaków.

Nasze Stowarzyszenie Boża Krówka jest niezmiernie wzruszone długofalową pomocą, jaką Fundacja Kienkeurig nam udziela. Taka regularna pomoc pozwala nam jeszcze lepiej rozplanować roczne wydatki na cele stutowe obejmujące pomoc dzieciom i ich rodzinom.

W imieniu naszych Podopiecznych serdecznie dziękujemy!


45 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page