top of page

Gala Boksu


Krzysztof Diablo Włodarczyk z Szymkiem

26.08.2007r. o godz. 19.00 rozpoczęła się Gala Boksu. Mistrz świata w boksie Krzysztof "Diablo" Włodarczyk osobiście licytował dla naszych podopiecznych bokserskie rękawice, w których stoczył swoje zwycięskie pojedynki. Nadmieniam, że Krzysztof "Diablo" Włodarczyk pokonał w 2006r. w Warszawie na punkty Steve'a "USS" Cunninghama z USA i został zawodowym mistrzem świata w kategorii junior ciężkiej organizacji IBF.

Imprezę zorganizował Gruchała Team, czyli rodzeństwo: Marcin i Wojtek Gruchałowie z Chojnic. Bokserzy zawodowi, trenujący w Chojnicach młodą kadrę.

Impreza, która się odbyła to Gala Boksu, gdzie punktem specjalnym była walka pomiędzy chojnickimi radnymi: Mariuszem Paluchem i Andrzejem Mielke. Wczesniej występowali bokserzy i bokserki oraz rozegrana była jedna walka K1 ! ( to dopiero było widowisko :))

Boża Krówka miała swoje 10 minut na Gali, gdyż w przerwie pomiędzy pojedynkami odbyła się licytacja, która poprowadził sam Krzysztof Diablo Włodarczyk. Rękawice za najwyższą cenę wylicytował P. Tadeusz Porożyński z Chojnic ( 3,500zł), natomiast p. Katarzyna Klauzo wylicytowała matę antystresową za cenę 500zł. Nie musze dodawać, że jesteśmy wdzięczni całemu zespołowi Gruchała Team, ze umożliwili nam pomoc w formie licytacji. Pozdrowienia i buziaki od Załogi Bożej Krówki i dzieciaków :)))

9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page