top of page

Wróciliśmy z Warszawy z terapii dr Masgutowej

Zaktualizowano: 23 cze 2022


Witajcie Kochani!

Kto śledzi nasze losy, ten wie, że 17 września wróciliśmy z terapii neurotaktylnej metodą dr Svetlany Masgutowej. Byliśmy w Warszawie od 11-17 września w Międzynarodowym Instytucie Terapii S. Masgutowej.

Dzieciaki bardzo dzielnie znosiły trud wielogodzinnych masaży. Zaskoczyły mnie dojrzałością. To już nasz drugi taki turnus i już widzę efekty: Ignacy o wiele mniej się ślini, już mu nie cieknie ślina po brodzie, jak dawniej. Poza tym mam wrażenie, że ma w sobie mniej lęku ( a ten lęk to była jego zmora-paraliżował dosłownie każdą jego czynność).

U Zofki widzę wyciszenie, spada jej napięcie w barkach i jest bardziej stabilna.

Każdemu polecam chociaż spróbowanie tej metody terapii. Wiem, że nie sprawdza się u wszystkich. U nas skutkuje, więc będziemy ją kontynuować. W grudniu br. mamy trzeci zjazd.


Dla wytrwałych mam krótki filmik niespodziankę z naszego pobytu i nie zapominajcie o nas! Cały czas działamy na 3 fronty, bo przed nami Rehabilitacja w Ośrodku Neuron w Małym Gacnie już w drugiej połowie października i w grudniu wspomniany wyjazd do Warszawy na 3 zjazd turnusowy, a 30 stycznia 2022 mamy już termin na turnus w Tratwie.2. Grupa na FB WSPIERAMY IGNASIA!


KAŻDEMU Z SERCA DZIĘKUJEMY! ZA MODLITWĘ, DOBRE SŁOWO I WSPARCIE FINANSOWE!43 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page